Витік подробиць про Xiaomi 14T і Xiaomi 14T Pro

Витік подробиць про Xiaomi 14T і Xiaomi 14T Pro

18.04.2024

Щоосені Xiaomi випускає пару нових моделей на літеру "T" - пристроїв високого класу, які не зовсім є топовими, але близькі до них. Минулого року у нас були 13T і 13T Pro, а цього року мають з'явитися 14T і 14T Pro.


Сьогодні з'явився новий витік, який дає нам деякі подробиці про ці два майбутні пристрої. Почнемо з Pro. Кажуть, що він заснований на майбутньому Redmi K70 Ultra для китайського ринку. При цьому, це не буде прямим ребрендингом, оскільки 14T Pro матиме деякі оновлення порівняно з моделлю, на якій він буде заснований.


Обидві моделі працюватимуть на базі SoC MediaTek Dimensity 9300, але 14T Pro вперше в серії T матиме бездротову зарядку та телеоб'єктив на задній панелі - те, що відсутнє у K70 Ultra (який обиратиме макрокамеру замість телеоб'єктива). 14T Pro також матиме кобрендинг Leica, як і його попередник, в той час як його брат Redmi обійдеться без нього, щоб знизити ціну.


Xiaomi 14T і Xiaomi 14T Pro будуть продаватися в Європі, Японії та на інших ринках, але не в Індії. В цьому немає нічого нового, так завжди було з серією T, але суть в тому, що дистрибуція не зміниться. В Японії дует буде пропонувати Softbank.


Xiaomi 14T, швидше за все, буде використовувати SoC серії Dimensity 8000, оскільки 13T теж пішов цим шляхом. В іншому, єдина відмінність між ним і 13T Pro полягає в зарядці - Pro отримав 120 Вт, в той час як "ванільна" модель задовольняється 67 Вт. Щось подібне може повторитися і цього року, і ми не здивуємося, якщо 14T теж відмовиться від бездротової зарядки, щоб трохи виділити Pro з-поміж інших.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_whatsapp WhatsApp icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart