Гарантія та сервіс

Гарантія та сервіс

Шановні покупці! Усі товари, куплені в нашому магазині, сертифіковані та супроводжуються офіційною гарантією фірми-виробника терміном від 12 міс. і більше (термін гарантії визначається сервісною політикою конкретного виробника на даний момент придбання товару). Ми працюємо для Вас і сподіваємося, що придбана у нас техніка прослужить довго і доставлятиме лише позитивні емоції.

Прийом замовлення та Гарантії

Велике прохання бути дуже уважними при прийомі купленого товару. Переконайтеся, що товар відповідає замовленому. Перевірте зовнішній вигляд, комплектність, а також наявність інструкції доступною Вам мовою, фірмовий гарантійний талон, що додається до товару та товарний чек. Оформлений гарантійний талон дає можливість отримати всі послуги з сервісного та гарантійного обслуговування придбаної техніки у будь-якому найближчому сервісному центрі (далі СЦ), авторизованому фірмою-виробником. Після підписання акта прийому – передачі претензії до зовнішнього вигляду та комплектації не приймаються.

Звертаємо Вашу особливу увагу на те , що експедитори НЕ здійснюють монтаж, підключення, налаштування техніки.

Повернення товару належної якості

Ви завжди маєте право відмовитись від товару у будь-який час до його передачі Вам у власність, а після передачі товару – протягом перших чотирнадцяти днів. У випадках, якщо товар належної якості не підійшов вам з якихось причин протягом перших 14 днів з моменту покупки, Ви маєте право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» повернути його нам.

Обмін і повернення може бути здійснено лише один раз за умови, що товар не був у вжитку, у покупки збережено товарний вигляд, споживчі властивості, збережені всі аксесуари, документація, що входять до комплектації товару, та не порушена їх упаковка ( часткове або повне порушення зовнішнього виду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне, непоправне пошкодження (правильне розкриття картонної упаковки її порушенням не є). Збережено пломби, фабричні ярлики, товарні чеки. Повернення товару належної якості здійснюється за рахунок покупця безпосередньо до офісу продавця, розташованого за адресою:

Обміну та поверненню не підлягають :
• товари в одноразовій упаковці, якщо їх було розпаковано;
• товари, які не підлягають обміну відповідно до "Закону про захист прав споживачів": товари для особистої гігієни та туалету (наприклад, епілятори, електробритви, машинки для стрижки волосся);
• товари, які вже експлуатувалися для приготування їжі або термічної обробки продуктів;
• автомобільна техніка після встановлення її в автомобіль.

Права покупця при виявленні у товарі виробничого недоліку (неналежна якість)

Повернення та обмін товару, в якому є істотний недолік, підтверджений актом авторизованого сервісного центру, проводитися за наявності повного комплекту згідно з інструкцією виробника, документа, що підтверджує купівлю, акта Авторизованого Сервісного Центру, гарантійного талону, заяви про повернення або обмін.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.
Ці умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Здійснюючи покупки в магазині www.mm.kh.ua , ви можете бути впевнені в тому, що всі ваші права дотримуються. Наш магазин керується у своїй роботі законодавчими актами України, які діють на момент оформлення покупки, та діє у рамках Закону України «Про захист прав споживачів».

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_whatsapp WhatsApp icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart