Витік інформації про ціну Google Pixel 8a, який буде дорожчим за Pixel 7a

Витік інформації про ціну Google Pixel 8a, який буде дорожчим за Pixel 7a

20.04.2024

Google Pixel 8a останнім часом є частим гостем у нашому розділі новин. Ми вже бачили деякі специфікації та детальні рендери, що розкривають колірні варіанти на старті продажів. А тепер у нас є інформація про ціну.


Витік походить від канадського ритейлера, який оприлюднив ціну задовго до запуску. Очікується, що пристрій коштуватиме 709 або 793 канадських долари, залежно від обсягу пам'яті - 128 або 256 ГБ відповідно. Це ставить його в діапазон 40 000-45 000 індійських рупій в Індії, але через податки на імпорт та інші витрати ціна може змінюватися. У будь-якому випадку, Pixel 8a може бути трохи дорожчим за свого попередника.


Що стосується доступності, джерело стверджує, що Pixel 8a буде доступний через бездротову мережу Google Fi Wireless в США, в той час як дата анонсу для індійського ринку буде оголошена після конференції для розробників Google I/O. Flipkart, ймовірно, буде основним каналом продажів в Індії.


Чутки про Pixel 8a розкручуються швидше, ніж будь-коли, тому ми, ймовірно, почуємо офіційну заяву від Google рано чи пізно.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_whatsapp WhatsApp icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart